Publiczne Przedszkole
„Leśny Zakątek” w Łaskarzewie

Informacje

Publiczne Przedszkole „Leśny Zakątek” istnieje w budynku przy ulicy Alejowej 23. Jest to piękne  miejsce , w otoczeniu przyrody. Często odwiedzają nasz wiewiórki i różne ptaki. A o otaczającym świecie dowiadujemy się wiele  ze ścieżki ekologicznej, którą posiadamy na terenie.

Tu w przedszkolu spotyka się ponad 150 dzieci w 7 grupach wiekowych od 2,5 do 5 lat.  Codziennie spędzają czas na wspólnych zabawach służących odkrywaniu małych i dużych tajemnic otaczającego świata.

Dyrektor, nauczycielki i pracownicy przedszkola  to wspaniała doświadczona kadra, która dba o stworzenie każdemu dziecku szansy indywidualnego rozwój, wspomaga go w poznawaniu  rzeczywistości  oraz odkrywa jego  uzdolnienia.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata. Codziennie dajemy dzieciom możliwość uczestniczenia w zajęciach, zabawach, spacerach. Organizujemy uroczystości, wycieczki. Organizujemy różne zajęcia dodatkowe : plastyczne, rytmiczne, przyrodnicze, aerobik, gimnastyka korekcyjna, terapia ręki, zajęcia prowadzone metodą W. Sherborne, matematyczne. Dzieci uczą się języka angielskiego. Dodatkowo organizowane są zajęcia taneczne. Nasze sale zajęć  są bardzo dobrze wyposażone w meble, sprzęt, zabawki i pomoce dydaktyczne.  Posiadamy funkcjonalny plac zabaw dla starszaków i młodszych dzieci Przedszkolaki mają możliwość kontaktu z przedstawieniami teatralnymi w przedszkolu, projekcjami filmów w kinie sferycznym, koncertami muzycznymi. Czasami wyjeżdżamy  do Garwolina lub Warszawy  na sztuki teatralne dla dzieci.

Źródło: http://www.laskarzewprzedszkole.pl/o-nas/

Przedszkole Łaskarzew - Logo

Dane Kontaktowe

Adres: ul. Alejowa 23A 08-450 Łaskarzew

Telefon: 25 684 50 12

Email: laskarzewprzedszkole@gmail.com

Strona WWW: LINK